قاب – چهار چوب زندگی نمایش فوتبال فوتبالیست

قاب – چهار چوب: زندگی نمایش فوتبال فوتبالیست امیر جعفری اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل کره شمالی مرتکب نقض توافق آتش بس شده است است / کره جنوبی

وزیر دفاع کره جنوبی امروز دوشنبه هشدار داد: کره شمالی ماه جاری میلادی به دنبال اقدام سربازانش در تیراندازی به سوی یک سرباز فراری ارتش این کشور در مرز دو کره و ز

کره شمالی مرتکب نقض توافق آتش بس شده است است / کره جنوبی

کره جنوبی: کره شمالی مرتکب نقض توافق آتش بس شده است است

عبارات مهم : توافق

وزیر دفاع کره جنوبی امروز دوشنبه هشدار داد: کره شمالی ماه جاری میلادی به دنبال اقدام سربازانش در تیراندازی به سوی یک سرباز فراری ارتش این کشور در مرز دو کره و زخمی کردن او به هنگام فرار، مرتکب نقض توافق آتش بس با ما شده است و نباید مجددا این کار را انجام دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، سرباز فراری کره شمالی که تنها با نام کوچکش یعنی « اوه» شناسایی شده است در تیراندازی سربازان کره شمالی به هنگام فرار به سمت خاک کره جنوبی شدیدا زخمی شده است و در حال حاضر در کره جنوبی در بیمارستان خوابیدن هست. این اتفاق درست زمانی اتفاق افتاد که تنش ها میان کره شمالی و جامعه بین المللی بر سر برنامه تسلیحات هسته ای این کشور اوج گرفته ولی کره شمالی تصویر العمل علنی به فرار این سرباز در مرز حساس با کره جنوبی نشان نداده است.

کره شمالی مرتکب نقض توافق آتش بس شده است است / کره جنوبی

سونگ یونگ مو، وزیر دفاع کره جنوبی این هشدار را در جریان دیدار از مرز دو کره خطاب به پیونگ یانگ مطرح کرد. او در جریان این دیدار از سربازان کره جنوبی مستقر در به اصطلاح منطقه امنیتی یکسان واقع در روستای مرزی پانمونجوم به علت نجات دادن سرباز فراری کره شمالی تقدیر کرد.

در تاریخ 13 نوامبر یک سرباز مرزبانی کره شمالی در تعقیب سرباز فراری جهت مدت کوتاهی از مرز عبور کرد. ویدئوی این اتفاق از سوی فرماندهی شرکت ملل در شهر سئول منتشر شد و این اتفاق نقض توافق آتش بس کره شمالی و جنوبی که در آخر جنگ کره در سال های 1950 – 1953 منعقد شد، محسوب می شود.

وزیر دفاع کره جنوبی امروز دوشنبه هشدار داد: کره شمالی ماه جاری میلادی به دنبال اقدام سربازانش در تیراندازی به سوی یک سرباز فراری ارتش این کشور در مرز دو کره و ز

سونگ اظهار داشت: شلیک به سمت خاک کره جنوبی علیه یک شخص فراری نقض توافق آتش بس محسوب می شود.

وی افزود: عبور از خط تفکیک قرمز نظامی یک نقض دیگر محسوب می شود. حمل سلاح خودکار در منطقه امنیتی یکسان یک مورد دیگر نقض آتش بس است.

او تصریح کرد: کره شمالی باید دریابد که این نوع اتفاق هرگز نباید دوباره رخ دهد. در عین حال گزارش شد که بعد از فرار این سرباز پیونگ یانگ اقدام به جانشین کردن نگهبانان مستقر در این منطقه کرده و در بخشی از منطقه تعداد سربازان تقویت شده است و همچنین اقدام به درختکاری و حفر خندق شده است تا جلوی هرگونه فرار دیگر در این منطقه گرفته شود.

کره شمالی مرتکب نقض توافق آتش بس شده است است / کره جنوبی

در حالی که وزیر دفاع کره جنوبی در فاصله 10 متری از درختکاری های کره شمالی صحبت می کرد، چهار سرباز کره شمالی در آن منطقه در حال گوش دادن بودند.

واژه های کلیدی: توافق | سرباز | سربازان | کره جنوبی | کره جنوبی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs